Telefon
WhatsApp
X

Araç kiralamak için 22 yaşını doldurmuş olmanız ve en az 4 yıllık B grubu ehliyet sahibi olmanız gerekmektedir

Minimum araç kiralama süresi 3 gündür. 3 gün altı rezervasyonlar iptal edlir.

Araç teslim alırken uygulanan provizyon kuralları gereği kredi kartınız olmadan araç kiralama işlemi maalesef yapılamamaktadır.

Günlük ve aylık kiralamalara göre değişen kilometre sınırı uygulamamız bulunmaktadır. Kilometre sınırı uygulamamız hakkında bilgi almak için Turunç Rent A Car kiralama sözleşmesi detaylarını inceleyebilirsiniz.

Günlük kilometre limitini aşan misafirlerimize, günlük kiralama bedeline ek kilometre aşım bedeli yansıtılabilir. Araçların kat ettiği mesafe miktarı; imalatçı firmalar tarafından araçlara yerleştirilen kilometre saatinin okunması ile belirlenir. Araca konulan kilometre saatinin bozulması halinde, yapılan yolculuğun haritadaki mesafesi üzerinden kilometre ücreti belirlenir.
 

Aracın size teslim edildiğini gösteren teslim tutanağını imzalamadan önce; aracın kilometresini kontrol ediniz, varsa kusur ve hasarlarını yetkili arkadaşımızla birlikte tespit ederek tutanağa doğru geçirildiğinden emin olunuz. Ayrıca, kiraladığınız aracın güvenlik donanımı ve aksesuarları ile ilgili yetkili arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz

Web sitemizden yapılan rezervasyonlarda araç kiralama ücretini kredi kartınızla hemen ödemeye özel indirimden faydalanarak veya havale/eft seçeneğiyle yapabilirsiniz. Ayrıca Ofiste Öde seçeneğiyle aracınızı teslim almaya geldiğinizde kredi kartınızla ve nakit ödemenizi yapabilirsiniz.

Provizyon, kiralama süresi bittiğinde; HGS, köprü geçişleri, eksik yakıt, günlük km sınırı aşımı ve hasar bedelleri hesaplanarak kalan tutar iade edilir.

www.rentalfethiye.com sayfamızdan online olarak veya +90 850 304 4448 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak 09.00-19.00 saatleri arasında rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Web sitemizden aracı kiralayacak kişi için online rezervasyon ve ödeme yapabilirsiniz fakat kiracı aracı teslim alırken kendi ehliyeti ve kredi kartını ibraz etmekle yükümlüdür.

Hayır, araçlarımız şehir dışına çıkartılamamaktadır. Sadece Fethiye, Marmaris, Göcek, Kaş Kalkan, Ölüdeniz, Kabak Plajı cevresinde kullanım içindir.

İptal talebinizi rezervasyon yaptığınız tarihte iletmeniz halinde yaptığınız ödemeniz tamamen geri iade edilecektir. Ödemesi gerçekleştirilmiş rezervasyonlarında kiralamanızın alış tarinine 10 günden az kalması halinde 2 günlük kiralama ücreti tutarında kesinti yapılarak iade yapılmaktadır. Rezervasyon gün sayınız 2 günden az ise iade yapılmamaktadır.

Aracın teslimatında gecikme yaşayacak misafirlerimizin, aracı kiralarken iade ofisi olarak belirttiği ofisi bilgilendirmesini rica ederiz. Gecikmenin süresine bağlı olarak, misafirlerimize gecikme bedeli yansıtabilir. Gecikme süresinin 2 saati aştığı durumlarda bir günlük kira bedeli yansıtılır. Gecikme halinde uygulanacak işlemlerin detayı için kiralama sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.